Wybieram Ortograffiti z Bratkiem w wersji 45 minut

Nowe Ortograffiti z Bratkiem w wersji 45 minut (uszczuplonej) okazało się strzałem w 10! Nauczyciele mający do dyspozycji jedną godzinę zajęć tygodniowo z daną grupą odetchnęli z ulgą. Wreszcie nie muszą się stresować, że nie udaje się wykonać wszystkich ćwiczeń. Zadowoleni są też rodzice i dzieci.

Przypominamy, że od nowego roku szkolnego Ortograffiti z Bratkiem występuje w dwóch wersjach: Ortograffiti z Bratkiem: wersja „90 minut” i wersja „45 minut”. Wersja „90 minut” (dotychczasowa) jest przeznaczona dla tych nauczycieli, którzy mają 2 godziny zajęć korekcyjno-kompensacyjnych lub dydaktyczno-wyrównawczych w tygodniu z jedną grupą, a wersja „45 minut” dla tych, którzy prowadzą 1 godzinę takich zajęć.

Obecnie są dostępne klasy I i II Ortograffiti z Bratkiem w wersji 45 minut. Klasa III ukaże się na początku lutego 2023 roku. Jeśli zaczynają Państwo zajęcia wspierające naukę czytania i pisania od drugiego semestru, niezależnie od klasy, macie do wyboru obie wersje. Wybierzcie najlepszą dla siebie! Więcej TUTAJ