Premiera Ortograffiti

Seria Ortograffiti. Czytam, rozumiem, piszę dla uczniów klas IV–VI doczekała się NOWEJ WERSJI, która jest odpowiedzią na Państwa sugestie wyrażone w ankietach i rozmowach. Świat nie stoi w miejscu, wręcz przeciwnie – zmienia się dynamicznie. Zmieniają się też potrzeby uczniów, którzy preferują dużą zmienność, różnorodność, małe, treściwe pigułki wiedzy. 

NOWA WERSJA odpowiada tym potrzebom. Najważniejsze zmiany można sprowadzić do trzech punktów: 

  1. JEDEN ZESZYT – MIKS TRUDNOŚCI: materiał ortograficzny jest wdrażany naprzemiennie i wielokrotnie, czyli jedna trudność ortograficzna jest ćwiczona w pojedynczych blokach (a nie w całych zeszytach, jak dotąd) i powtarzana w wielu zeszytach. 
  2. JEDEN BLOK – JEDNE ZAJĘCIA: ćwiczenia zawarte w jednym bloku są przeznaczone do realizacji podczas jednych 45-minutowych zajęć (a nie na dwóch, jak dotąd). 
  3. JEDEN ROK SZKOLNY DWA ZESZYTY ĆWICZEŃ: cały materiał ćwiczeniowy został ujęty w sześciu zeszytach ćwiczeń (a nie w ośmiu, jak dotąd). 

Ciekawi jesteśmy, jak się podobają Państwu wprowadzone zmiany i czy uznacie je za wartościowe. Bardzo prosimy o przejrzenie pierwszego zeszytu (udostępniamy 5 z 10 bloków ćwiczeniowych) Ortograffiti. Miks. Poziom podstawowy. Część 1 i wyrażenie swojej opinii w ANKIECIE.

Wspomniany zeszyt ćwiczeń można obejrzeć TUTAJ, zaś tabelę ukazującą różnice pomiędzy obecną a nową wersją oraz film przedstawiający zmiany znajdują się TUTAJ. Za wypełnienie ankiety otrzymają Państwo kod upoważniający do zakupu zeszytu ćwiczeń Ortograffiti. MIKS. Poziom podstawowy. Część 1 z dodatkowym rabatem 10%. Kod wyślemy na adres e-mailowy po otrzymaniu wypełnionej ankiety. Na ankiety czekamy do końca czerwca.

Ponadto mogą Państwo wziąć udział w PROMOCJI dla pierwszych nabywców zeszytu ćwiczeń w nowej wersji – Ortograffiti. MIKS. Poziom podstawowy. Część 1, który będzie dostępny jeszcze w czerwcu. Promocja polega na tym, że przy zakupie pięciu zeszytów nauczyciel otrzymuje szósty zeszyt gratis. Aby uruchomić tę promocję, trzeba wprowadzić kod – 5xN8551 podczas zakupów w sklepie Operonu. Z promocji może skorzystać nauczyciel lub rodzic, któremu przekażą Państwo kod. Promocja trwa do 31 lipca 2024 r.  

Mogą Państwo skorzystać z obu promocji równocześnie: za wypełnienie ankiety i za zakup pięciu zeszytów ćwiczeń. 

We wrześniu będą dostępne trzy pierwsze części NOWEJ WERSJI serii, zatem niezależnie od klasy, w której Państwo uczą, można startować: 

Kolejne części ukażą się do listopada 2024 r., czyli z powodzeniem można będzie kontynuować pracę w drugim semestrze.