Poleć Ortograffiti innym nauczycielom i zdobądź nagrodę!

Jeśli cenisz Metodę Ortograffiti, poleć ją innym nauczycielom. Napisz w kilku zdaniach (5-10), dlaczego warto korzystać z tej Metody, jakie daje korzyści nauczycielom i uczniom. Recenzję wyślij na adres: abucko@operon.pl do 4 kwietnia. Wszyscy, którzy odeślą recenzje Metody Ortograffiti w wyznaczonym terminie dostaną jedną z nagród (prosimy w mailu napisać, którą nagrodę wybraliście).  

Nagrody do wyboru: 

 • Alfabet sensoryczny

  Alfabet sensoryczny to jedyna taka pozycja na rynku księgarskim. Zapewni możliwość odniesienia sukcesu nawet tym dzieciom, które mają trudności z zapamiętaniem kształtu liter.  45 kart, na których są pisane litery małe i wielkie, zostały przygotowane tak, aby rozpoznanie litery mogło nastąpić za pomocą dotyku. Pracując z dzieckiem w ten sposób, wykorzystujemy cały potencjał płynący z wielu zmysłów aktywowanych jednocześnie, co wzmacnia pamięć i pozwala w krótkim czasie dobrze zakodować obraz graficzny liter. To pierwszy i bardzo ważny krok w nauce czytania i pisania. 

 

 

 • rabat 50% na zakup 10 zeszytów ćwiczeń z wybranej serii Ortograffiti 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Pacynka Mini (do 5 sztuk)

  Postać Bratka dla każdego ucznia (zakładana na palec):
   

– wspiera proces adaptacyjny dziecka w szkole (dziecko nie czuje się samotne),
– łączy środowisko szkolne i domowe,
– pomaga w nauce czytania i pisania,
– jest narzędziem w nauce przez zabawę. 

 

 

 

 • Pacynka Bratek

  Pluszowa pacynka, którą można założyć na rękę i animować. Sprawi, że nauka stanie się zabawą. Nieoceniona pomoc podczas zajęć z dziećmi, szczególnie w kąciku „Poczytaj Bratkowi”. 

Wybrane recenzje zostaną opublikowane na stronie ortograffiti.pl