Ortograffiti ma nową stronę internetową

Z radością przedstawiamy nową odsłonę strony internetowej poświęconej Metodzie Ortograffiti. Zapraszamy wszystkich nauczycieli szkół podstawowych, a zwłaszcza terapeutów pedagogicznych, pedagogów szkolnych, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i polonistów. Znajdą tutaj Państwo wskazówki, jak realizować pomoc psychologiczno-pedagogiczną w szkole według najnowszych standardów. 

Metoda Ortograffiti jest najwyżej ocenianą i najbardziej popularną metodą pracy z uczniami, którzy wymagają dodatkowego wsparcia w nauce. Co roku tysiące nauczycieli pracują tą metodą, a dziesiątki tysięcy uczniów za jej pomocą uczą się czytać i pisać. Dla wielu uczniów Ortograffiti jest szansą na optymalny rozwój.

Proponujemy kompleksowe przygotowanie do prowadzenia zajęć na podstawie Metody Ortograffiti – począwszy od kursów rozwijających kompetencje nauczycieli w zakresie niesienia pomocy psychologiczno-pedagogicznej na platformie Mobilna szkoła, przez szczegółowe wskazówki i gotowe materiały do pracy. Nowością są prezentacje multimedialne, które nie tylko urozmaicą i uatrakcyjnią zajęcia, lecz także pozwolą zaoszczędzić czas potrzebny na ich przygotowanie. Są też doskonałym rozwiązaniem w pracy zdalnej. 

I wreszcie Kluby Ortograffiti! Zastąpiły one zajęcia korekcyjno-kompensacyjne czy wyrównawcze działające w oparciu o Metodę Ortograffiti. I zdały egzamin! Bardzo ożywiły nasze szkoły! Okazało się, że dzieci z trudnościami w uczeniu się też mogą się wspaniale bawić i że kluby integrują całą społeczność szkolną. Nauczycieli chętnych do założenia i prowadzenia Klubu Ortograffiti prosimy o kliknięcie tutaj. Zapraszamy też do galerii projektów, w której znajdą Państwo fotorelacje z życia klubów. 

Mamy nadzieję, że nowa strona stanie się dla Państwa ulubionym miejscem do kreatywnej i efektywnej pracy. Zapraszamy!