Nagroda, która spodoba się Waszym uczniom

Szmer ołówka zamiast klikania w smartfon? Zbliżają się wakacje. Zarówno nauczycielom, jak i rodzicom marzy się, by ten czas nie został wykorzystany przez dziecko wyłącznie na klikanie w smartfon. Może zamiast tego warto zaproponować zabawę w naukę? Coś, co wciągnie dziecko tak, że zapomni choćby na chwilę o smartfonie. Na przykład labirynty, rebusy, wykreślanki, krzyżówki, a przy okazji rozwijanie umiejętności czytania i pisania. Tak, żeby z trudem zdobyta wiedza nie wyleciała z głowy przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Książka „205 zabaw i ćwiczeń wspierających naukę czytania i pisania” spełnia te oczekiwania i świetnie nadaje się na nagrodę na zakończenie roku szkolnego, bo naprawdę sprawi dzieciom radość. Nie zostanie odłożona na półkę, tylko pochłonięta przez dziecko niemal za jednym zamachem.

Najlepiej sprawdzi się jako nagroda dla uzdolnionych dzieci kończących klasę 0 oraz uczniów kończących klasę I (w tym także tych, którzy włożyli w naukę czytania i pisania więcej wysiłku niż inni).

NIESPODZIANKA! Pierwszych 50 zamówionych książek ma autograf autorki.

WAŻNE! Prosimy koniecznie zajrzeć do załącznika. Spotka tam Państwa miła niespodzianka w postaci rabatu na książkę „205 zabaw i ćwiczeń wspierających naukę czytania i pisania”.

ZOBACZ ZAŁĄCZNIK