Duża zmiana! Ortograffiti z Bratkiem w dwóch wersjach

Ortograffiti do szkoły

Jeśli pracują Państwo Metodą Ortograffiti z Bratkiem lub zamierzają pracować tą metodą, to prosimy o wzmożoną czujność! Od nowego roku szkolnego udostępniamy dwie wersje Ortograffiti z Bratkiem: wersja „90 minut” i wersja „45 minut”*. Wersja „90 minut” (dotychczasowa) jest przeznaczona dla tych nauczycieli, którzy mają 2 godziny zajęć korekcyjno-kompensacyjnych lub dydaktyczno-wyrównawczych w tygodniu z jedną grupą, a wersja „45 minut” dla tych, którzy prowadzą 1 godzinę takich zajęć.

Ortograffiti do domu 

Kolejną nowością jest zeszyt ćwiczeń do pracy w domu zatytułowany “205 zabaw i ćwiczeń wspierających naukę czytania i pisania. Klasa I”. Jeśli chcą Państwo, by udzielana uczniom pomoc była jeszcze bardziej skuteczna, warto zachęcić rodziców do kontynuowania pracy w domu. Książeczka “205 zabaw i ćwiczeń” zawiera takie aktywizujące zadania, jak: łamigłówki, rebusy, krzyżówki czy labirynty. Została przygotowana tak, by dziecko uczyło się przez zabawę. 

>>>WIĘCEJ<<< 

* Ortograffiti z Bratkiem. Wersja “45 minut” do klasy I – już dostępna, do klasy II i III – dostępna od grudnia 2022 roku. 

 

Pozdrawiamy serdecznie
Wydawnictwo Operon