Dobre praktyki w terapii dzieci ryzyka dysleksji – webinar

Nie daj złapać się w sidła wypaleniu zawodowemu. Co zmienić, żeby praca terapeuty, mimo powtarzalności i trudności, wciąż była satysfakcjonująca i pasjonująca?

W środę 23 listopada o 18.00 na platformie Mobilna szkoła odbędzie się pierwszy webinar II edycji programu Szkoła z innowacją pedagogiczną Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Poprowadzi go Małgorzata Rożyńska – specjalistka terapii pedagogicznej, wiceprzewodnicząca PTD, autorka licznych publikacji oraz szkoleń z zakresu dysleksji, a także współautorka metody „Ortografitti z Bratkiem”.

Prowadząca alarmuje – w zawodzie terapeuty istnieje duże ryzyko zobojętnienia wobec codziennych zadań Dlatego podczas webinaru, opowiadając o metodzie „Ortografitti z Bratkiem “, nawiąże do własnych doświadczeń. Poznasz sprawdzone pomysły, dzięki którym mimo trudności, wciąż będzie Ci się chciało z entuzjazmem wykonywać zawodowe obowiązki. Dowiesz się także, jak mądrze zadbać o siebie, żeby nie tracić motywacji do działań i z niesłabnącą energią osiągać zamierzone cele. Dołącz do webinaru i zostań Animatorem Ortograffiti w swojej szkole.