Witamy w społeczności Ortograffiti

 

Dziś ważny dzień dla naszej społeczności. Mamy nową stronę internetową! Możemy wypowiadać się na forum, czytać blogi ekspertów, komentować aktualności. W jednym miejscu, zwanym Biblioteką Ortograffiti, udostępniliśmy Państwu mnóstwo materiałów do pracy. Są tam narzędzia diagnostyczne, przewodniki, scenariusze, filmy i wiele innych. Najwięcej miejsca zajmuje oczywiście sama Metoda Ortograffiti, która jest sercem tej strony i napędem  naszych działań. Pragniemy zachęcić Państwa do dzielenia się swoimi doświadczeniami z pracy Metodą Ortograffiti, wpisując swój komentarz na dole strony. Ortograffiti to też kursy internetowe. Na bieżąco będziemy Państwa informować o nowych szkoleniach, zachęcać do udziału w webinarach, w hobbystycznych kursach wakacyjnych oraz w specjalnym kursie o Metodzie Ortograffiti. Więcej o tym już wkrótce.

Przez ponad 10 lat istnienia Ortograffiti udało nam się skupić wokół Metody rzesze nauczycieli, rodziców i uczniów. Dziękujemy Państwu i zapraszamy do dalszej współpracy. 

Wierzymy, że przed nami jeszcze ciekawsze wspólne przedsięwzięcia i jeszcze większe sukcesy, z których razem będziemy się cieszyć.

 
Grażyna, 17.05.2014 22:54 napisał:

Niczego nie da sie otworzyć, jest problem z logowaniem. Na starej stronie też to szwankowało, ale teraz to koszmar, zapisałam się na kurs i nie potrafie sie do niego dostać, wkoło macieju, koszmar. Chyba przestanę to robić, znajde jakaś inną platforme z kursami, które się będa otwierac.

Ortograffiti, 09.05.2014 13:47 napisał:

Szanowni Państwo,
jeśli problem z logowaniem powtarza się, to proszę o kontakt z naszym konsultantem: 58 679 00 00.
Pozdrawiam

Edyta, 04.05.2014 22:54 napisał:

Niestety problem z logowaniem nadal aktualny... :(

Ortograffiti, 22.04.2014 10:07 napisał:

Szanowni Państwo, trwaja prace modernizacyjne na platformie kursów internetowych. Powoduje to trudności z logowaniem. Prosimy o chwilę cierpliwości. Jutro już wszystko powinno działać bez problemu.

Wioleta, 18.04.2014 19:32 napisał:

Witam, nie wiem co się dzieje ale nie mogę się od kilku dni zalogować, chyba jakiś błąd u Państwa, a więc nowa strona nie działa tak jak powinna a co z rozpoczętymi kursami? Proszę o informacje.

Ortograffiti, 11.04.2014 11:00 napisał:

Społeczność Ortograffiti liczy dziesiątki tysięcy nauczycieli. Chcielibyśmy wszystkich Państwa poznać. Zachęcamy do zaznaczenia swojej obecności przez krótkie przedstawienie się i napisanie o swoich doświadczeniach z Ortograffiti.

Liczba komentarzy: 6

Dodaj własny komentarz