Konkurs „Ortograffiti w mojej szkole”

 

Szanowni Państwo,
bardzo dziękujemy za nadesłane prace. Cieszymy się, że nasz konkurs wzbudził tak duże zainteresowanie wśród Państwa i uczniów pracujących Metodą Ortograffiti. Informujemy, że termin wysyłania prac minął. Komisja Konkursowa do 10 czerwca wyłoni zwycięzców. Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia.

Zespół Ortograffiti

 
 

Korzystając z dogodnej okazji, jaką jest powstanie nowej strony internetowej, chcielibyśmy zaprosić wszystkich nauczycieli i uczniów pracujących Metodą Ortograffiti do udziału w konkursie „Ortograffiti w mojej szkole”. Warto wziąć w nim udział, bo czekają atrakcyjne nagrody dla nauczycieli i uczniów. Choć pewnie największą nagrodą dla wszystkich będzie świetna, wspólna zabawa przy tworzeniu projektu konkursowego. Więcej informacji o konkursie znajdą Państwo

  tutaj 

Ortograffiti, 09.05.2014 13:45 napisał:

Pani Joanno, można stworzyć pracę w postaci prezentacji PowerPoint. Po zakończeniu pracy, najlepiej zamienić tę prezentację na plik PDF i wysłać na podany adres e-mail.
Pozdrawiam

Joanna, 29.04.2014 15:06 napisał:

Dzień dobry!
Konkurs bardzo ciekawy. Jesteśmy zainteresowani udziałem.
Mamy pytanie- czy można połączyć kilka form pracy konkursowej i stworzyć prezentację w PowerPoint i umieścić w niej tekst, zdjęcia, logo, reklamę, czyli w takiej formie reportaż? Jeśli tak, to czy przesłać ją w podanej formie na adres e-mail?

Ortograffiti, 11.04.2014 10:56 napisał:

Szanowni Państwo, bardzo zależy nam na komentarzach i opiniach o konkursie. Czy podoba się Państwa taki pomysł, czy ktoś chce wziąć w nim udział, czy wszystko jest jasne? Zachęcamy do dyskusji. Na pewno odpowiemy na wszystkie pytania i będziemy się cieszyć z każdej opinii. Dziękujemy

Liczba komentarzy: 3

Dodaj własny komentarz