Konkurs „Ja czytam" trwa!

Otrzymujemy od Państwa wiele inspirujących wiadomości mailowych o ogromnej różnorodności tematycznej. To właśnie dzięki Państwu stale trzymamy rękę na pulsie, możemy pomagać w rozwiązywaniu trudności związanych z zawodem nauczyciela, a także jesteśmy na bieżąco z nowinkami oświatowymi.

Nasze szczególne zainteresowanie przyciągają treści czytelnicze. Otrzymaliśmy ostatnio kilka zdjęć od Pani Barbary Ignaciuk z Pozytywnej Szkoły Podstawowej w Gdańsku, prezentujących uczniów klasy IIIC, którzy sami zorganizowali w swojej szkole kącik czytelniczy. W tym przedsięwzięciu towarzyszy im sam… Bratek!

Poniżej prezentujemy kącik czytelniczy „Poczytaj Bratkowi” uczniów Pani Barbary:

Zapraszamy wszystkich Państwa do dzielenia się swoimi doświadczeniami dotyczącymi czytelnictwa w szkołach – o szczegółach przeczytają Państwo TUTAJ.

Barbara, 26.02.2015 20:39 napisał:

Dziękuję za nagrodę książkową, którą otrzymałam w Konkursie „Ja czytam", pozdrawiam, Barbra.

Tom, 15.01.2015 09:23 napisał:

Nie zgadzam się.

Barbara, 26.12.2014 10:52 napisał:

Wszystkim miłośnikom Bratka życzę pogodnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2015 i nie zapominajcie, że w związku z nadchodzącym "Dniem Języka Polskiego" przyszykujcie obchody tego dnia, pozdrawiam, Barbara z Pozytywnej Szkoły Podstawowej.

Liczba komentarzy: 3

Dodaj własny komentarz