10 lat ORTOGRAFFITI

 

Co roku prawie 40 tysięcy uczniów uczy się czytać i pisać Metodą Ortograffiti! Dziesiątki tysięcy nauczycieli wykorzystuje tę metodę w praktyce.

Ten niewątpliwy sukces zawdzięczamy wielu ludziom. Przede wszystkim nic by nie powstało, gdyby nie wspaniali, twórczy Autorzy Ortograffiti. Współpraca z nimi była pełna wyzwań, ale i satysfakcji. Tak ogromny sukces Metody nie byłby możliwy, gdyby nie merytoryczna pomoc i życzliwe wsparcie Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Największy autorytet w dziedzinie dysleksji – prof. Marta Bogdanowicz – oraz w zakresie diagnozy i terapii pedagogicznej – mgr Renata Czabaj – współtworzyły Ortograffiti. Ich wiedza i doświadczenie znalazły odzwierciedlenie zarówno w samej koncepcji, jak i konkretnych ćwiczeniach. Pragniemy podziękować za współpracę.

Jednak żadna metoda, nawet najlepsza, nic nie znaczy, jeśli nie zacznie być wykorzystywana. To właśnie nauczyciele dali jej życie. Dziękujemy Państwu za uwagi, podziękowania i prośby. Dzięki Państwa zaangażowaniu wielu uczniów uniknęło dramatu wielkich i małych porażek.

To prawdziwa przyjemność i zaszczyt pracować z ludźmi, dla których dobro ucznia jest wartością najwyższą. 

 
 

Dodaj własny komentarz