Marta Badowska

Zagorzała zwolenniczka łamania schematów i wychodzenia poza szablon.

Specjalista terapii pedagogicznej, filolog klasyczny, wkrótce oligofrenopedagog, pasjonatka aktywnego, zindywidualizowanego podejścia do dzieci, nauczania wielozmysłowego i pracy poprzez zabawę, a jednocześnie w oparciu o mocne strony.

Z zapałem uczę dzieci, które mają największe kłopoty z powodu głębokiej dysleksji.

Autorka szkoleń i warsztatów na temat pracy na mocnych stronach, elastyczności w myśleniu i działaniu. Założycielka Studia Hulajnoga, prowadzącego zindywidualizowaną terapię dysleksji.

Społeczny dyrektor Poradni Diagnostyczno-Terapeutycznej, honorowy członek Polskiego Towarzystwa Dysleksji, współautorka szkoleń i konferencji, konsultant do spraw specyficznych trudności w uczeniu się w aspekcie prawnym i praktycznym, terapeuta dysleksji.

Prywatnie odrobinę zwariowana mama dwójki (prawie) nastolatków, spełniona żona, fanka biegania i rowerzystka, mól książkowy, idealistka, miłośniczka starożytnej historii, kultury i języków, fanka muzyki rockowej.

 

 

Izabela Mańkowska

Pomagam dzieciom rozwijać skrzydła, a rodzicom rozumieć potrzeby ich dzieci.

Jestem terapeutką pracującą metodą Ortogarffiti. Do swojej pracy, jak i codziennego życia, podchodzę w sposób zadaniowy. W wykonywaniu zadań zawsze towarzyszy mi pasja i wiara w możliwości rozwojowe każdego dziecka. Specjalizuję się w terapii pedagogicznej oraz integracji sensorycznej. Bardzo bliska jest mi również terapia behawioralna, którą wykorzystuję w pracy terapeutycznej z dziećmi.

Jestem autorką publikacji, pomocy terapeutycznych oraz programów multimedialnych wspierających rozwój dzieci z trudnościami w nauce. Współtworzyłam też Metodę Ortograffiti z Bratkiem oraz kursy internetowe dla nauczycieli i specjalistów zajmujących się terapią dzieci.

Pracuję w szkole jako terapeuta pedagogiczny. Brałam i biorę aktywny udział w konferencjach naukowych z zakresu pedagogiki, psychologii, socjoterapii oraz terapii behawioralnej. Przez wiele lat prowadziłam szkolenia, wykłady, warsztaty dla dzieci, młodzieży, studentów, rodziców i specjalistów.

Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą podchodzącą z szacunkiem do życia. 

 

 

Agnieszka Krak

Pracuję w szkole społecznej. Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i terapeutą pedagogicznym.
Od kilku lat prowadzę szkolenia z zakresu pomocy uczniom ze specyficznymi trudnościami w nauce
(Lider Ortograffiti).

Specjalizuję się w pomocy dziecku ze specyficznymi trudnościami w nauce, przeprowadzaniu trudnych rozmów z rodzicami, nieustannie poszukuję kreatywnych rozwiązań w procesie uczenia.
Jestem laureatką nagrody Społecznego Towarzystwa Oświatowego, zostałam odznaczona Srebrnym Medalem Społecznego Towarzystwa Oświatowego.

Inspiruje mnie dobra literatura, podróże oraz ludzie z pasją. W wolnych chwilach zajmuję się aktywnym wypoczynkiem z rodziną. Prywatnie mama i żona, miłośniczka książek, odpoczynku na łonie przyrody.

         

 

Katarzyna Mierzejewska

Pracuję w szkole społecznej, na co dzień uczę języka polskiego, od kilku lat prowadzę szkolenia z zakresu pomocy uczniom ze specyficznymi trudnościami w nauce (Lider Ortograffiti).
 
Specjalizuję się w pomocy dziecku ze specyficznymi trudnościami w nauce, przeprowadzaniu trudnych rozmów z rodzicami, nieustannie poszukuję kreatywnych rozwiązań w procesie uczenia. Jestem laureatką nagrody Społecznego Towarzystwa Oświatowego.
 
Inspirują mnie kreatywne osoby, które robią coś więcej ponad pracę zawodową, tworząc prywatne arcydzieła. Prywatnie, mama i żona, w wolnej chwili, których wciąż za mało, zaczytana w dobrej książce.

     

 

 

Benita Wolska

Pedagog-terapeuta w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej nr 10 na warszawskich Bielanach

Z Ortograffiti od samego początku.

Zajmuję się terapią dzieci i młodzieży z wszelkimi trudnościami w nauce. Rodziców i opiekunów nie pozostawiam bez wskazówek i rad. Przez wiele lat prowadziłam szkolenia, wykłady, warsztaty dla dzieci, młodzieży, studentów, rodziców
i specjalistów. W poradni dodatkowo prowadzę terapię EEG Biofeedback.  Na moich zajęciach nie brakuje kreatywności, humoru i elementów artterapii.

Prywatnie jestem dojrzałą kobietą, (chyba) spełnioną rodzinnie i zawodowo, choć nadal poszukującą nowych rozwiązań, ciekawych ludzi i wspaniałych miejsc na Ziemi . 

 

 

Dagmara Betlejewska 

Pedagog szkolny w szkole podstawowej , terapeuta dysleksji, współtwórca koncepcji serii Ortograffiti dla szkoły podstawowej, liderka Ortograffiti w regionie bydgoskim- realizatorka szkoleń i warsztatów.

Na co dzień, od lat, satysfakcjonuje mnie i pasjonuje praca z dziećmi w różnych obszarach.

Pochłaniają mnie podróże, dobre książki  oraz kontakty z inspirującymi ludźmi.