WAŻNE! SZKOLENIA STACJONARNE ZASTĘPUJEMY SZKOLENIAMI INTERNETOWYMI

W odpowiedzi na liczne sugestie, postanowiliśmy zastąpić szkolenia stacjonarne dla Animatorów Ortograffiti szkoleniami internetowymi. Oznacza to, że NIE ODBĘDĄ SIĘ szkolenia w terenie prowadzone przez Liderki Ortograffiti. Zamiast nich proponujemy:
 
1. Bezpłatny kurs internetowy (odpłatny jest egzamin), złożony z 10 modułów. Każdy moduł będzie dotyczył innego tematu. Tematy poszczególnych modułów będą odpowiadały tematom wybranym przez Was podczas szkoleń majowo-czerwcowych. Będą je tworzyły Liderki Ortograffiti. Kontakt z Liderkami będzie zapewniony na forum kursów internetowych. Kurs rozpocznie się w październiku.
2. Cykl webinarów, które będą się odbywały na profilu naszej grupy Wirtualny Klub Ortograffiti. Pierwszy webinar już wkrótce - Kluby Ortograffiti od A do Zet.
3. Kongres Ortograffiti - wielki zjazd wszystkich miłośników Ortograffiti. Termin - wiosna 2019.

Małgorzata, 25.11.2018 19:50 napisał:

Czy można jeszcze przystąpić do Szkolnego Klubu Ortograffiti

Alicja, 24.10.2018 21:28 napisał:

Witam zarejestrowałam moją szkołę do realizacji Klubu Ortograffiti. Niestety nie ukończyłam kursu stacjonarnego lidera, jestem w trakcie kursu Animator Ortograffiti w szkole. Czy będę mogła otworzyć taki klub już w tym roku szkolnym?

Anna, 02.10.2018 22:59 napisał:

Witam zarejestrowałam moją szkołę do realizacji Szkolnego Klubu Ortograffiti. Niestety nie ukończyłam kursu stacjonarnego lidera, czy będę mogła otworzyć taki klub już w tym roku szkolnym? proszę o odpowiedź na adres przybyszanka@o2.pl. Dziękuję.

Ortograffiti, 24.09.2018 10:32 napisał:

Tak, egzamin jest płatny, ale nie jest obowiązkowy

Monika, 20.09.2018 11:27 napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące wspomnianego kursu internetowego - sam kurs będzie bezpłatny, a czy przewidziany jest egzamin na jego zakończenie? Jeśli tak, czy będzie on dodatkowo płatny?

Liczba komentarzy: 5

Dodaj własny komentarz