Rozstrzygnięcie konkursu "Lubię Ortograffiti"

Lubię Ortograffiti,

bo mam nadzieję, że wszyscy wiecie, że jest najlepsze na świecie!

Ostatnie trzy tygodnie fani Ortograffiti rywalizowali na Facebooku o największą liczbę polubień. A wszystko to z powodu konkursu „Lubię Ortograffiti”. Wystartowało w nim ponad 120 nauczycieli, pisząc o swojej sympatii dla Ortograffiti. Aby wygrać, trzeba było uzyskać największą liczbę polubień przy swoim komentarzu. Najlepsi zdobyli ich prawie 400! Wypowiedzi konkursowiczów zostały polubione aż przez 1500 osób.

Walka trwała do ostatniej chwili. Tuż przed północą w niedzielę konkurs został zamknięty. Ostatecznie wyłoniono 20 zwycięzców, którzy wygrali łącznie 65 kompletów Ortograffiti dla swoich uczniów.

A oto najzabawniejsze komentarze.

Lubię Ortograffiti, bo...
– skrzydeł dodaje i sprawia, że co trudne, łatwiejszym się staje. To cudowna seria dla wszystkich bez wyjątku, dlatego pracuję z nią od samego początku! Wszystkim polecam i rekomenduję, kto ją wypróbuje, ten nie pożałuje!
– mam przyjaciela Bratka, który ruszy głową, tupnie nogą i tak trudna ortografia nie jest dla dzieci zagadką.
– bo ma logo jak graffiti; likwiduje złe nawyki, kiedy dzieci robią „byki”. Do nauki umysł budzi, dzieciom nigdy się nie nudzi, każdy smyk uwagę skupia – i się przy tym nie wygłupia! I choć świat się ciągle zmienia – ORTOGFAFFITI – to najlepsze są ćwiczenia!

Zapraszamy na https://www.facebook.com/operon.ortograffiti/

Niedługo kolejne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!

K.A., 06.10.2017 19:24 napisał:

Super! Szkoda że też nie mogłam wziąć udziału - brak konta na fb.

Liczba komentarzy: 1

Dodaj własny komentarz