Dyplomy Ortograffiti dla uczniów!

Jak co roku, zapraszamy do zamawiania dyplomów dla uczniów uczestniczących w zajęciach ORTOGRAFFITI! W ten sposób chcemy przekazać uczniom podziękowania i wyrazić uznanie za wytrwałość oraz wysiłek włożony w pracę. Należą im się!

Dyplomy mogą zamawiać wyłącznie nauczyciele, którzy zadeklarowali (w systemie deklaracji Operonu) wybór Ortograffiti na rok szkolny 2015/2016. Zamówienia zbieramy do 16 maja. Dyplomy zostaną do Państwa wysłane na początku czerwca.

Zapraszamy nauczycieli pracujących Metodą Ortograffiti do składania zamówień  na dyplomy Ortograffiti.

Kasia, 15.06.2016 21:29 napisał:

Ja również sądziłam, że deklaracja udziału w Projekcie z podaną ilością uczniów jest wystarczająca, by pod koniec roku otrzymać dyplomy. Jak widać myliłam się bardzo. Czyż nie można było nauczycielom od lat korzystających z Ortograffiti wysłać maila informującego o terminie składania zamówienia na dyplomy?????

Ewelina, 13.06.2016 00:22 napisał:

Bardzo zależało mi na dyplomach i certyfikacie udziału w programie. Dzwoniłam na infolinię z pytaniem, czy można jeszcze zamówić. Okazało się, że mimo deklaracji wrześniowej dla uczniów mojej szkoły dyplomów nie wydrukowano. Certyfikat mogę sobie pobrać ze strony... Mejla przypominającego również nie otrzymałam. To pytam, komu i po co potrzebna ta deklaracja?
Pozdrawiam

Małgorzata, 08.06.2016 14:50 napisał:

Ja również w sprawie dyplomów. Zawsze otrzymywałam powiadomienie na mejla o zapisach na dyplomy, a w tym roku nic nie dostałam i przegapiłam termin. nie mam możliwości wydrukowania dyplomów w szkole. Co w takiej sytuacji? Pozdrawiam

Agnieszka, 06.06.2016 21:10 napisał:

Czy można jeszcze zamówić dyplomy. Trochę się zgapiłam

Ewelina, 01.06.2016 23:13 napisał:

Witam. Czy można jeszcze zamówić dyplomy?

Liczba komentarzy: 5

Dodaj własny komentarz