A czy Ty zarejestrowałeś już swój Klub?

Przyszedł czas na zakładanie Klubów Ortograffiti w szkołach. Od września mają one zastąpić zajęcia wyrównawcze czy korekcyjno-kompensacyjne prowadzone w oparciu o Metodę Ortograffiti. Co się będzie działo i kiedy?

  1. Klub można zarejestrować tutaj: http://deklaracje.operon.pl/klub. Rejestracja jest konieczna, by uzyskać materiały i gadżety klubowe.
  2. Do 15 października do szkół dotrą paczki z gadżetami klubowymi. Wśród nich między innymi: plakat klubowy, teczka dla każdego ucznia, odznaka klubowa, nakładki do czytania.
  3. Każdy Animator Ortograffiti otrzyma bezpłatnie:
    • nowości Ortograffiti (odpowiednio do poziomu na którym prowadzi kluby): Ortograffiti z Bratkiem. Nowa edycja. Części pierwsze do klas I , II, III lub/i Ortograffiti. Język polski. Część 1. i Ortograffiti. Matematyka. Część 1 do klas VII i VIII
    • miniinformator dla rodziców na temat korzyści wynikających dla nich i ich dzieci z uczestnictwa w Klubach Ortograffiti wraz z kodem uprawniającym do zakupu zeszytów Ortograffiti z 10% zniżką (tylko w sklepie internetowym Operonu); zniżka przysługuje rodzicom z tego tytułu, że ich dziecko bierze udział w Programie i należy do Klubu Ortograffiti. 
  4. Od 10 września w Multitece Operonu będą dostępne projekty do realizacji w ramach Klubów Ortograffiti. Projekty są podzielone na etapy edukacji. Można korzystać z udostępnionych propozycji lub realizować projekt według własnego pomysłu.
  5. Każdy Animator otrzyma również wsparcie w Wirtualnym Klubie Ortograffiti (zamknięta grupa na Facebooku). Aby zostać przyjętym do grupy, trzeba prowadzić Klub Ortograffiti w swojej szkole (być Animatorem Ortograffiti) i odpowiedzieć na pytania weryfikacyjne. Koniecznie trzeba spełnić oba powyższe warunki. Już wkrótce grupa będzie miała możliwość uczestniczenia w szkoleniach online.

Wkrótce poinformujemy też o nowej formule szkoleń dla Animatorów Ortograffiti. Śledźcie wszystko na bieżąco tutaj: https://www.facebook.com/operon.ortograffiti.

Marzena, 19.11.2018 10:29 napisał:

Do dziś nie otrzymałam materiałów, a założyłam w terminie Klub Ortograffiti

Ewa, 13.11.2018 19:46 napisał:

Ja również nie otrzymałam materiałów, a klub zarejestrowałam.

Maria, 05.11.2018 21:08 napisał:

Zarejestrowałam Klub Ortograffiti, nie otrzymałam materiałów.

Anna, 11.10.2018 13:45 napisał:

Również chciałam zapytać czy mogę założyć klub jeśli dopiero zapisałam się na kurs?

Anna, 01.10.2018 00:40 napisał:

Witam, czy mogę założyć Szkolny Klub Ortograffiti pomimo tego że nie brałam udziału w szkoleniu dla Animatorów? Niestety dopiero teraz dowiedziałam się o tej akcji. Bardzo proszę o jakiś kontakt do kogoś z kim mogę o tym porozmawiać.
Dziękuję i pozdrawiam:)))

Jaiki, 25.09.2018 15:53 napisał:

H thgctvhggg

Anita , 12.09.2018 11:40 napisał:

Proszę o materiały.

Liczba komentarzy: 7

Dodaj własny komentarz